Dobra reklama to droga do sukcesu, dlatego warto zainwestować w kreatywne pomysły. Z roku na rok pojawiają się nowe możliwości, które wykorzystują ciekawe innowacje. Jeśli nie chcesz przepłacać możesz zastanowić się nad wyborem niedrogiej alternatywy, która jednocześnie skupi na sobie uwagę potencjalnych klientów. Jednym z takich pomysłów może być zastosowanie liter z pleksi na wybranym przez Ciebie budynku, bilbordzie, czy wystawie sklepowej. Warto pamiętać, że zbyt skomplikowane rozwiązanie nie zawsze będą dla nas dobre. Czasami wygrana tkwi w prostocie. Jakie jeszcze mogą być pomysły na sprawdzoną reklamę? Spróbujemy się nad tym zastanowić wspólnie w dzisiejszym artykule. Zapraszamy do lektury.

Ulotki - nadal aktualna forma reklamy?

Jedną z najczęściej spotykanych form reklamy, w dalszym ciągu są papierowe ulotki, które bywają rozdawane przede wszystkim w centrum miasta dla przypadkowych przechodniów. Myli się zatem ten, kto uważa to rozwiązanie za wysoce przestarzałe. Jak się bowiem okazuje w dalszym ciągu jest to bardzo skuteczna metoda reklamy. Jednakże ulotki nie muszą być koniecznie rozdawane przez ludzi. Mogą one zostać wyeksponowane również na specjalnych stojakach z pleksi. Miejsce postawienia takich ekspozytorów i stojaków z pleksi powinno zostać uzależnione od naszej grupy docelowej. Jeśli na przykład chcemy dotrzeć głównie do ludzi młodych, to takim miejscem może być choćby uczelnia wyższa bądź małe knajpki i klimatyczne puby z muzyką na żywo. Stojaki z pleksi są niezwykle lekkie więc można je postawić w dowolnym miejscu, nie zajmują tez zbyt wiele przestrzeni, dlatego idealnie nadają się do celów marketingowych. Co jeszcze możemy wykorzystać?

Litery z pleksi - tanie rozwiązanie

Wykorzystać możemy również wspomniane wcześniej litery z pleksi. Jak wyglądają one w praktyce? Są to wypukłe litery, których formę oraz rozmiar możemy dobrać sami, zgodnie z naszymi z naszym zapotrzebowaniem. Świetnie prezentują się one na ścianach, gdzie mogą zostać specjalnie podświetlone. Widok liter z pleksi z pewnością robi wrażenie na potencjalnych klientów. Ma również jeszcze jedną dodatkową zaletę - otóż tego rodzaju reklamy nie sposób jest nie zauważyć. Zobaczą ją zarówno ludzie młodsi, jak i starsi, mający problem ze wzrokiem. Litery z pleksi mogą mieć także różny kolor, a zaprojektować możemy je sami lub z pomocą pracowników sklepów, które oferują tego rodzaju asortyment. Jest to całkiem nowe rozwiązanie, które już zdążyło zyskać na popularności. Cenowo nie odstrasza, a jedynie zachęca do zakupu.

Stojaki z pleksi przed firmą

Jeśli prowadzisz firmę, to dobrze będzie ustawić przed nią odpowiednie stojaki z pleksi, na których będzie widnieć skrótowa informacja o jej działalności. Na przechodniów dobrze oddziałują także obrazki i plakaty, czyli wszystko co stanowi pewnego rodzaju wizualizację. Dobrym pomysłem może być dodatkowo pozostawienie ulotek w miejscach komunikacji publicznej. Reklama to podstawa przy prowadzeniu własnej działalności, warto więc poszukiwać ciekawych rozwiązań, które pomogą nam zdobyć nowych klientów. Stojaki z pleksi, ulotki, czy litery z pleksi to tylko nieliczne możliwości jakie masz do wyboru.